Opinie o Nas

Aby dodawać produkty do przechowalni musisz być zalogowany

e-sklep@zagroda.cieszyn.pl

Preparat na pędraki OPUCHLAKI nicienie 50g BROS Naturalnie

Dostępność: brak towaru
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Bros
Kod produktu: 5904517347953

Opis

Preparat na pędraki, opuchlaki i nicienie

Mikrobiologiczny preparat higienizujący środowisko glebowe, stwarzający niekorzystne warunki dla bytowania i żerowania szkodników glebowych, takich jak pędraki, opuchlaki, drutowce i nicienie.

Zawarte w preparacie pożyteczne mikroorganizmy szybko zasiedlają strefę korzeniową roślin i wytwarzają tam m.in. kwasy organiczne i enzymy, które sprawiają, że okoliczne środowisko staje się nieatrakcyjne dla szkodników. W rezultacie stosowanie preparatu ogranicza ilość uszkodzonych roślin i ubytków w trawniku. Dodatkowo produkt przyczynia się do zwiększenia odporności roślin na stres biotyczny, spowodowany żerowaniem larw szkodników na korzeniach roślin. Działanie preparatu pozytywnie wpływa na kondycję roślin i znacząco poprawia wygląd trawników.

Preparat nie zawiera substancji chemicznych, nie wywołuje negatywnych skutków dla opryskiwanych roślin i nie wymaga okresu karencji.

Pojemność: 50g

Producent: BROS
PRODUKT POLSKI

UWAGA
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.
UWAGA
Odpowiedzialność za skuteczność działania i fitotoksyczność środka ochrony roślin ponosi wyłącznie jego użytkownik. Kupujący składając zamówienie oświadcza, że zapoznał się z zapisami, jest pełnoletni i posiada kwalifikacje oraz przyjmuje do wiadomości, iż ostatecznym tekstem na którym należy się opierać jest etykieta załączona na nabywanym opakowaniu.
"W przypadku Produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz.U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), złożyć Zamówienie oraz być stroną Umowy Sprzedaży mogą jedynie Klienci będący osobami fizycznymi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.)."

Produkty powiązane

Pułapka klejowa na myszy 2szt BROS Pułapka klejowa na myszy 2szt BROS
Cena: 7,50 zł
Koro-Derma maść ogrodnicza BROS 1kg Koro-Derma maść ogrodnicza BROS 1kg
Cena: 41,90 zł
Dysk na mole kwiat pomarańczy BROS Dysk na mole kwiat pomarańczy BROS
Cena: 7,50 zł

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium