Kategorie

Opinie o Zagroda.cieszyn.pl na Opineo.pl

Hydrobox mata 30x10cm 1szt MAGAZYN WODY nawadnianie roślin 600cm3 Powiększ do pełnego rozmiaru

Hydrobox mata 30x10cm 1szt MAGAZYN WODY nawadnianie roślin 600cm3HYDROBOX mata 30x10 przeznaczona do balkonowej i ogrodowej uprawy roślin wymagających intensywnej pielęgnacji. Polecana do roślin posadzonych w skrzyniach, korytkach i donicach podłużnych (np. pelargonie, surfinie, fuksje, niecierpki, petunie, barwinki).

Więcej szczegółów

Waga: 0.13  KGS

13,99 złHYDROBOX mata 30x10 przeznaczona do balkonowej i ogrodowej uprawy roślin wymagających intensywnej pielęgnacji. Polecana do roślin posadzonych w skrzyniach, korytkach i donicach podłużnych (np. pelargonie, surfinie, fuksje, niecierpki, petunie, barwinki). Może być umieszczana bezpośrednio w ziemi.

Nie cała woda z podlewania czy deszczu trafia do rośliny. Część wody przenika do głębszych warstw ziemi, duża część odparowuje. Jedynie niewielka jej ilość jest pobierana przez korzeń. W normalnych warunkach roślina ma ograniczony dostęp do wody, a nawadnianie odbywa się jedynie w okresie przebywania wody w obszarze korzeniowym, a więc bezpośrednio po deszczu lub podlewaniu. Hydrobox pochłania wodę rozproszoną w glebie i magazynuje ją w pobliżu korzeni. W ten sposób umożliwia roślinom samodzielny i optymalny pobór wody do systemu korzeniowego, w dawce i czasie najlepszym do ich prawidłowego rozwoju.

Kupując HYDROBOX, dobieraj jego rozmiar do średnicy doniczki i bryły korzeniowej rośliny.

WŁAŚCIWOŚCI
- 3-krotnie zmniejsza częstotliwość podlewania
- zwiększa liczbę przyjętych sadzonek do 50 %
- przyspiesza wzrost roślin i poprawia ich kondycję
- chroni w czasie upałów i suszy
- ogranicza straty wody nawet do 75%
- zmniejsza zużycie wody do 50%

ZASTOSOWANIE
Donice, pojemniki i korytka podłużne, donice wiszące, pnącza, kwiatowe konstrukcje przestrzenne, zielone ściany.

WYMIARY
30 x 10 x 2,5 cm

Pojemność: 600 cm3
Ilość: 1 szt

PRODUKT POLSKI
Producent: HYDROBOX
facebook