Kategorie

Opinie o Zagroda.cieszyn.pl na Opineo.pl

Orchid Power odżywka do storczyków COMPO 5x30ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Orchid Power odżywka do storczyków COMPO 5x30mlInnowacyjny preparat COMPO Orchid Power przeznaczony do regeneracji wszystkich gatunków orchidei. Dzięki specjalnej formule znacząco poprawia kondycję roślin, wzmacnia system korzeniowy i pobudza storczyki do kwitnienia.

Więcej szczegółów

Waga: 0.13  KGS

17,50 złInnowacyjny preparat COMPO Orchid Power przeznaczony do regeneracji wszystkich gatunków orchidei. Dzięki specjalnej formule znacząco poprawia kondycję roślin, wzmacnia system korzeniowy i pobudza storczyki do kwitnienia. Regularne stosowanie Orchid Power zapewnia sprężyste i soczyście zielone liście oraz długotrwałe kwitnienie storczyków. Preparat jest w postaci gotowych do użycia aplikatorów bez konieczności dawkowania.

ZASTOSOWANIE
1. Odetnij zawleczkę aplikatora
2. Włóż końcówkę aplikatora w podłoże, tak aby roztwór swobodnie wypływał. Roztwór wypływa aplikatora przez około 4 tygodnie. Po opróżnieniu, aplikator należy usunąć z podłoża. Roztwór, który przedostał się do podłoża, przy odpowiednim podlewaniu działa do 4 tygodni i w tym czasie regeneruje roślinę.

KIEDY STOSOWAĆ ODŻYWKĘ?
Odżywkę Orchid Power można stosować cały rok na wszystkie gatunki storczyków. Zalecamy odżywianie storczyków tą odżywką zarówno w fazie kwitnienia jak i po przekwitnięciu.

facebook