e-sklep@zagroda.cieszyn.pl

tel. 33 852 46 30

Ziemia uniwersalna KRONEN 5L z NAWILŻACZEM extra

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny Waga produktu:
1 kg
Cena: 3,90 zł 3.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: A00D-4972C

Opis

Ziemia uniwersalna Kronen z nawilżaczem i nawozem jest przeznaczona do sadzenia i przesadzania wielu gatunków roślin zielonych i kwitnących, warzyw, ziół, bylin, iglaków w domach na balkonach, tarasach i w ogrodach, z wyjątkiem roślin kwaśnolubnych.

Ziemia uniwersalna to wysokowartościowe, naturalne podłoże wyprodukowane na bazie torfu wysokiego o różnym stopniu rozkładu w oparciu o recepturę i doświadczenie profesjonalnych ogrodników. Ziemia uniwersalna zawiera nawilżacz i nawóz wieloskładnikowy z mikroelementami.

KRONEN to produkty od lat kojarzone z wysoką jakością, komponowane w oparciu o receptury i doświadczenia holenderskich i niemieckich ogrodników. Wysoko oceniane zarówno przez miłośników pięknych roślin jak i profesjonalnych ogrodników, zarówno w kraju jak i za granicą. Podstawowym surowcem podłoży KRONEN jest torf wysoki o różnym stopniu rozkładu, pozyskiwany z własnych certyfikowanych torfowisk, frakcjonowany na specjalnych stalowych sitach, pozwalających na uzyskiwanie homogennych frakcji. Dzięki temu w firmie Lasland komponowane są podłoża o strukturze dobranej do różnych systemów korzeniowych roślin. Podłoża te są wzbogacane mikro- i makroelementami odpowiednimi do wymagań pokarmowych roślin i ich stadium rozwoju. Dodawanie różnych komponentów typu glinka, włókna kokosowe, kreda, nawilżacz pozwala optymalizować warunki fizyczne i chemiczne podłoża. Tak przygotowane podłoża są systematycznie badane zarówno w instytutach naukowych jak i we własnym laboratorium. Monitorowanie przez profesjonalnych ogrodników pozwala stale ulepszać receptury produkcyjne skutkiem czego rośliny uprawiane na podłożach KRONEN są zawsze zdrowe i silne.

producent: LASLAND

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl