e-sklep@zagroda.cieszyn.pl

tel. 33 852 46 30

Odstraszacz Multiple Pest Repeller 370m2

Dostępność: brak towaru
Cena: 104,00 zł 104.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

OpisUltradźwiękowy odstraszacz "Ultrasonic Pest Repeller 360degrade" Jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeniem.
Dzięki bardzo wysokiemu zakresowi częstotliwości oraz funkcjom automatycznej zmiany częstotliwości i "omiatania" terenu skutecznie odziaływuje na takie szkodniki jak: kuny, Łasice, myszy, szczury, muchy, mrówki, mole, karaluchy, pająki i wszelkiego rodzaju robactwo.

Jest bardzo skutecznym odstraszaczem kun i zwierząt łasicowatych w pomieszczeniach.

Badania laboratoryjne wykazały że, fale ultradźwiękowe powodują ból i ujemnie wpływają na system nerwowy wszelkiego rodzaju gryzoni i robactwa, które opuszcza swoje kryjówki.

Wysokiej mocy ciśnienie akustyczne leży poza zakresem słyszalności ludzi i większości domowych zwierząt np. Psów, kotów, ryb, ptaków i zwierząt hodowlanych.

Urządzenie nie powoduje zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych urządzeń alarmowych, czujników dymu i ognia oraz innych urządzeń elektrycznych


sposób działania:
Urządzenie pracuje na zmienianej automatycznie częstotliwości w zakresie od 20,000 do 45,000 Hz, dzięki czemu jest ulepszoną wersją w porównaniu z innymi tradycyjnymi urządzeniami. Zakres częstotliwości mieści się zakresie słyszalności kuny domowej, łasic, myszy, szczurów, karaluchów itp. Intensywne fale ultradźwiękowe atakuje ich system słuchowy i nerwowy

Urządzenie chroni obszar o powierzchni do 370 mkw. (Powierzchni otwartej). Fale ultradźwiękowe z tego urządzenia przenikają przez płyty gipsowe (maksymalnie 2 warstwy), boazerie, Płyty PCV - jednak wtedy należy przyjać ze urzadzenie może zabezpieczyć max do 80m2. Ultradźwięki nie przenikają jednak przez strop betonowy i murowane ściany.
Odstraszacz może być podłączony na strychu (w przypadku obecności kuny lub innych gryzoni w wełnie mineralnej za płyta gipsową), pustych przestrzeniach podbitki dachowej (jeżeli strych jest zagospodarowany na pomieszczenia mieszkalne) lub W dowolnym innym miejscu tak aby przeszkodą nie były stropy i ściany betonowe. Skuteczność działania urządzenia będzie widoczna po kilku dniach. Najczęściej obserwowany czas wyprowadzenia się kuny to min. 5 a max 14 dni od momentu instalacji urządzenia.

Urządzenie powinno pracować przez cały rok w dzień i w nocy. Zapobiegnie to ponownemu powrotowi kuny do budynku. Pobór prądu jest wyjątkowo niewielki.


dane techniczne:
wymiary: średnica 13cm wysokość:7cm
waga: 190 gr
zasilanie: 220 - 240 V
pobór prądu: 2 W
zakres częstotliwości: 20000 - 45000 Hz
ciśnienie akustyczne: 3x120 dB
kąt działania: 360 stopni.
efektywna Powierzchnia: 370 mkw.

zawartość zestawu:
1. ultradźwiękowy Ultrasonic Pest Repeller
2. zasilacz sieciowy 9V
3. instrukcja w języku Polskim

gwarancja: 2 lata

SKUTECZNOŚĆ 100%

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl