Opinie o Nas

e-sklep@zagroda.cieszyn.pl

tel. 33 852 46 30

Chwastox Trio Nowy 390 SL 20ml ZIEMOVIT

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: do 24 godzin Waga produktu:
0.02 kg
Cena: 9,90 zł 9.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Ciech
Kod produktu: 590200453786

Opis

Ziemovit Chwastox Nowy Trio 390 SL jest środkiem ochrony roślin o selektywnym działaniu układowym.

Użytkowany do zwalczania chwastów w trawniku. Jest pobierany przez liście i przemieszczany do korzeni chwastów, powodując zahamowanie ich wzrostu, a następnie zamieranie. Nie wywołuje uodporniania chwastów nawet po wielokrotnym stosowaniu dlatego może nam stale towarzyszyć w utrzymaniu trawnika wolnego od chwastów.

Zalety:
Wygodny w stosowaniu;
Zwalcza uciążliwe chwasty w trawniku;
Wysoka skuteczność i szybkość działania;
Pomaga w uzyskaniu pięknego trawnika;

Okres stosowania: Środek stosować od wiosny do wczesnej jesieni, na chwasty od fazy kilku liści do fazy kwitnienia, na całą powierzchnię trawnika lub tylko na miejsca zachwaszczone. W przypadku silnego zachwaszczenia może wystąpić konieczność wykonania powtórnego zabiegu.

Ilość: 20ml
Dawkowanie: 20ml środka w 5L wody na 100m2

Przeznaczenie: Dla Profesjonalistów

POLSKI PRODUKT
Producent: CIECH

„Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na ostrzeżenia o rodzajach zagrożeń i przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie”
Nabycia środka ochrony roślin mogą dokonywać jednie osoby:
    a) pełnoletnie
    b) posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin przeznaczone dla użytkowników profesjonalnych:
- ukończyły szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w Rzeczypospolitej Polskiej potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu tego szkolenia
- ukończyły szkolenie w zakresie doradztwa dotyczącego środków ochrony roślin w Rzeczypospolitej Polskiej potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu tego szkolenia
- ukończyły szkolenie w zakresie integrowanej produkcji roślin potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu tego szkolenia
- nie wcześniej niż przed upływem 5 lat, przed nabyciem tych środków, ukończyły szkolenie wymagane od użytkowników profesjonalnych w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej lub w państwie będącym stroną umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, na podstawie przepisów obowiązujących w tym państwie, potwierdzone dokumentem o ukończeniu tego szkolenia.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium