Kategorie

Opinie o Zagroda.cieszyn.pl na Opineo.pl

Aquatain AMF na Komary EKO 30ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Aquatain AMF na Komary EKO 30mlAquatain AMF to unikalna ciecz nowej generacji do zwalczania komarów. Produkt nie jest toksycznym związkiem chemicznym i składa się głównie z silikonu PDMS.

Więcej szczegółów

Waga: 0.03  KGS

9,99 złAquatain AMF to unikalna ciecz nowej generacji do zwalczania komarów. Produkt nie jest toksycznym związkiem chemicznym i składa się głównie z silikonu PDMS.

Jego działanie sprowadza się do tworzenia bardzo cienkiej osłonki silikonowej na powierzchni wody, co ma za zadanie przerwać cykl życiowy komarów. Błona Aquatain AMF sprawia, że samice komarów nie składają jaj na powierzchni, a poczwarki nie przyczepiają się do niej przez co nie mogą osiągnąć dojrzałości. Dodatkowo produkt rozprowadza się wokół wegetacji co całkowicie chroni powierzchnię. Poprzez wysoką zawartość silikonu w produkcie, słońce nie wpływa mocno na rozkład błony. Produkt jest także ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia ludzi. Rozkłada się w środowisku w nieszkodliwe krzemiany.

SPOSÓB STOSOWANIA I DAWKI
Dla dużych zbiorników wodnych:
W przypadku wody stojącej, w stawach i większych zbiornikach wodnych, stosować w dawce 1 litr na 1000 metrów kwadratowych. Aquatain AMF można wylać na powierzchnię wody, a on rozprzestrzeni się wokół roślin pokrywając powierzchnię. Powtórzyć stosowanie za 4 tygodnie.

Dla małych zbiorników wodnych:
W przypadku wody stojącej w ściekach, rynnach, zbiornikach wodnych, starych oponach itp., stosować dawkę 1 ml na metr kwadratowy, powtórzyć zabieg za 4 tygodnie.

Pojemność: 30 ml
Opakowanie: Butelka

Producent: SELECTA S.R.L.
facebook