Kategorie

Opinie o Zagroda.cieszyn.pl na Opineo.pl

Solarny odstraszacz kretów, nornic itp. 1000 m2 Powiększ do pełnego rozmiaru

Solarny odstraszacz kretów, nornic itp. 1000 m2



Odstraszacz Solarny Aluminiowy - odstrasza takie zwierzęta jak: krety, nornice, myszy polne, wiewiórki ziemne, susły.

Odstraszacz włożony w zięmię emituje dźwięk o zmiennej częstotliwości od 400 - 1000Hz Gryzonie nie maja możliwości przyzwyczajenia się do urządzenia.

Więcej szczegółów

Waga: 0.53  KGS

49,90 zł



Odstraszacz Solarny Aluminiowy - odstrasza takie zwierzęta jak: krety, nornice, myszy polne, wiewiórki ziemne, susły.

Odstraszacz włożony w zięmię emituje dźwięk o zmiennej częstotliwości od 400 - 1000Hz Gryzonie nie maja możliwości przyzwyczajenia się do urządzenia. Dźwięk emitowany jest w odstępach trzydziestosekundowych. Dźwiękowi towarzyszą wibracje wewnątrz prętu. Urządzenie nie wpływa ujemnie na zwierzęta domowe.

Odstraszacz działa bez potrzeby zastosowania dodatkowych baterii, panel słoneczny ładuje akumulatory na zasadzie promieniowania UV. Odstraszacz emituje dźwieki 24h/d. działa nawet w pochmurne dni.

Zakres działania odstraszacza uzależniony jest od rodzaju ziemi. Suche, piaskowe podłoże gorzej przewodzi fale dźwiękowe i obszar ochronny może być mniejszy nawet o połowę ( w tym przypadku należy pomyśleć o zastosowaniu dwóch odstraszaczy). Najlepszy efekt uzyska się przy ziemi wilgotnej lub gliniastej. Efekty widocznę są po min. 5 dniach Zaleca się jednak dłuższe stosowanie odstraszacza w celu unikniecia powrotu szkodników.

- odstrasza w dzień i w noc
- odporny na zmienne warunki pogodowe i wodę
- nie szkodzi zwierzetom domowym oraz ludziom
- urządzenie bezobsługowe, bezprzewodowe
- błyskawiczna instalacja,szybkozłączka grot-panel

producent: GREKOS
facebook