Kategorie

Opinie o Zagroda.cieszyn.pl na Opineo.pl

Grill GAZOWY Avalon XXL PTS 6.1 LANDMANN Powiększ do pełnego rozmiaru

Grill GAZOWY Avalon XXL PTS 6.1 LANDMANNTaki grill to marzenie każdego kucharza.
Zapraszamy do zakupu właśnie u nas, jesteśmy rodzinną firmą działającą 20 lat w branży ogrodniczej. Prowadzimy sklep stacjonarny w Cieszynie (na południu Polski), natomiast internetową sprzedaż prowadzimy od 7 lat.

Więcej szczegółów

Waga: 99.04  KGS

11 499,00 złTaki grill to marzenie każdego kucharza.
Zapraszamy do zakupu właśnie u nas, jesteśmy rodzinną firmą działającą 20 lat w branży ogrodniczej. Prowadzimy sklep stacjonarny w Cieszynie (na południu Polski), natomiast internetową sprzedaż prowadzimy od 7 lat. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta!

Grill gazowy Landmann Avalon XXL to topowy model należący do najnowszej generacji grilli produkowanych obecnie przez niemiecką firmę, europejskiego lidera w branży. Konstruktorzy zastosowali w nim innowacyjną technologię PTS (Power Thermals Spreading) dzięki której grill gazowy Avalon XXL spełnia najsurowsze normy gwarantując wręcz idealne warunki grillowania na całej powierzchni rusztów grilla. Do kontroli temperatury w piekarniku i na rusztach grilla służy umieszczony w pokrywie grilla termometr. W panelu przednim umieszczono również termometr cyfrowy połączony z czujnikiem tzw. sondą, którą umieszczamy w grillowanym mięsie by kontrolować jego wewnętrzną temperaturę i czas pieczenia.

Duża podstawowa powierzchnia grillowania wynosząca 4140 cm2 składa się z emaliowanego żeliwnego rusztu oraz płyty do smażenia. Dodatkowo możemy wykorzystać do podgrzewania emaliowaną półkę tzw. górny ruszt. Cztery niezależne palniki zapewniają wystarczająco wysoką temperaturę w piekarniku, by przygotować dowolną grillowaną potrawę, a elektroniczny zapalnik gwarantuje ich uruchomienie za każdym razem. Dużym udogodnieniem szczególnie po zmroku jest podświetlenie całej powierzchni grillowania wyświetlaczami LED, oraz podświetlane pokrętła włączonych palników.

Szafka oraz drzwi grilla Landmann Avalon XXL wykonane z emaliowanej blachy stalowej, natomiast pokrywa piekarnika, uchwyt oraz panel sterowania z najwyższej jakości polerowanej stali szlachetnej. Wszystkie elementy grilla połączone są blatem wykonanym z wysokogatunkowego granitu. W granitowym blacie po prawej stronie piekarnika zamontowana jest kuchenka boczna z palnikiem o mocy 2,5 kW służąca do podgrzewania i gotowania.

Grill gazowy Landmann Avalon XXL daje również możliwość przygotowywania potraw za pomocą rożna obrotowego z silnikiem, które montujemy w piekarniku na specjalnych uchwytach. Podczas grillowania na rożnie wykorzystujemy tylny ceramiczny palnik podczerwieni tzw. Infrared, który przypieka obracające się potrawy wysoką temperaturą.

DANE TECHNICZNE
-4 palniki tubowe (4 x 3,8 kW)
-1 ceramiczny palnik rożna infred.
-Palnik boczny- kuchenka o mocy 2,5 kW na prawej półce.
-2 palniki na podczerwień (4,4 kW + 3,8 kW)
-PTS (Power Thermals Spreading)
-Podwójne ściany pokrywy piekarnika.
-Pokrywa, uchwyt i panel czołowy z polerowanej stali szlachetnej.
-Drzwi szafki dolnej i uchwyty ze szczotkowanej stali szlachetnej.
-Ruszt i płyta do smażenia wykonane z emaliowanego żeliwa.
-Termometr w pokrywie piekarnika.
-Oświetlona powierzchnia grillowania.
-Rożno z elektrycznym napędem.
-Podświetlane pokrętła palników.
-Wyświetlacz LED.
-Elektroniczny zapalnik palników.
-Granitowy blat roboczy
Wykonanie z kombinacji lakierowanej / emaliowanej blachy stalowej i stali szlachetnej
-Uchwyty na akcesoria, rożen i papier.
-Termometr cyfrowy z czujnikiem do mięsa.
-Wąż ciśnieniowy, reduktor i pokrowiec w komplecie.
Odpowiedni dla 15 - 18 osób

WYMIARY
Szerokość: 152 cm
Wysokość: 127 cm
Głębokość: 75 cm

Waga: 173 kg

GWARANCJA
Pokrywa, ruszty: 10 lat
Palniki: 5 lat
Pozostałe elementy: 24 miesiące

Producent: LANDMANN
facebook